Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Dobrý den,

s výrobky Giom jsme naprosto spokojeni. Naši pejsci dostávají Multivitamín a Chondro L-karnitin, také máme doma připravenou Intenzivní kloubní výživu pro případ potřeby. Přikládám fotky naší smečky a fotku štěňátek vrhu „C“.

Barbora Novotná za CHS Polar Beauty

Dobrý den, zasílám v příloze foto z přípravy papání. Musím říct, že Vaše doplňky jim moc svědčí a daří se jim dobře. Děkuji a posílám další objednávku.  Mějte se pěkně a děkujeme. Šejdovi    
Zveřejnila jsem před časem na fc fotky s receptem pro naši šestku pejsků a nyní už pět kočiček....  odkaz zde  a podává se večeře: sekané vemínko, maso, granule, vejce, trochu vitamínů od Giomu a lososovy olej. Amálka s Oxankou prasečí ocásek měli už před chvílí venku, tak ty v miskách bez. Jo a kočičky mají též vzorek na talířku.

Šejdovi

Dobrý den paní magistro Zwillingová, 
moc Vám děkuji za rychlost, s jakým balíček dorazil a i za dáreček, který mě (vlastně i mého čtyřnohého přítele) velmi potěšil :)
Přeji krásný den a spoustu spokojených zákazníků. 
S pozdravem Hévrová

paní Hévrová

Dobrý den, 
už delší dobu u Vás nakupujeme Vaše doplňky stravy pro zvířata, hlavně kloubní výživu. Máme s nimi dobré zkušenosti a chtěli jsme Vám tímto za ně poděkovat. Našim firemním pejskům velmi prospívají a hodláme se Vás držet i do budoucna.  Firemní psy máme dva - psa a fenu, kavkazské pastevecké. Oba denně berou Vaši kloubní výživu. Pes se jmenuje Don, je černobílý a fenka Amy má pískovou barvu. Děkujeme také za dárky navíc, které často k nákupu přikládáte, je to milé :-). 
S pozdravem a přáním pěkného dne  Ondřej Jirásko Družstvo Ekon

Ondřej Jirásko Družstvo Ekon

Dobrý den.
Chtěla jsem moc poděkovat za odeslání zásilky giom pro našeho ročního mazlíčka. Ochota z vaší strany po telefonické domluvě, byla perfektní. Včera objednaná a dnes jsem si vyzvedla. Super. Přeji šťastný nový rok a plno úspěchu do dalších let Vám a celé vaší firmě. Ještě jednou moc děkuji i za našeho mazlíčka.
S pozdravem Střešňáková Květa

Střešňáková Květa

Mám 13 let starou fenu BO a myslím že určitě i přípravky od Vás mě ji pomohly udržet v aktivní činnosti a ještě letos chceme absolvovat další sezonu ve stopařských závodech, na duben mám už přihlášeny dva a do konce roku určitě několik stihneme. Loni jsme také úspěšně absolvovali tři výstavy v kategorii veterán, nejlepší byla MVP Mladá Boleslav kde získala i BOS. Hlavně je ale veselá a spokojená i když stáří je už samozřejmě znát. Je ale v pohodě. Má složeno celkem 21 zkoušek, ale hlavní jsou IPO1,2,3; ZVV1,2; Fpr 1,2,3; ZPS 1,2; FH 1,2. 
Děkuji a přeji hezký den. Jiří Krejza

Ing. Jiří Krejza

 < 1 2 3 >