Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za rychlé vyřízení naší objednávky (akutní pohybové obtíže a kloubní výživa), ale i za milý dáreček v podobě vitamínů pro našeho pejska...:-)
Děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků

Fučíková Eva

Chtěli bychom poděkovat za super rychlé vyřízení a dodání opakované objednávky pro Hugouška, který má artrózu v loktech.
Máme vyřídit i pochvalu od jeho ortopeda MVDr. Duchka za vaše přípravky pro Akutní pohybové potíže a Intenzivní kloubní výživu.

paní Kretschmanová a Hugoušek

Dobrý den,
děkuji za rychlé dodání Vašich výrobků - intenzivní kloubní výživa a akutní pohybové potíže, které udržují mého labradořího kluka Maxe i ve 13 letech pohyblivého a dobře naladěného i přes potíže s nožičkama. Potěšil také dárek v podobě vitamínů, které určitě vhodně podpoří imunitu psího seniora.
Hodně úspěchů přejí 

Dana a Maxík z Boskovic

Chcem sa Vám poďakovať  za promntné vybavenie objednávky a darček v podobe tabliet navyše :))

Veronika Bošanská

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za superrychlé vyřízení objednávky multivitamínu a za milý dáreček.
Vaše tablety mi doporučila veterinářka, po operaci sleziny mé kangalky. Jsou to skoro dva roky a jsem přesvědčena, že multivitamín giom ji pomáhá a vrátil ji sílu do života.
Přeji hodně spokojených klientů.

Jolana Šmídtová

Dobrý den.
Chtěla bych Vám poděkovat za vždy opravdu rychlé dodání zásilek.
Troufla bych si říct, že Vaše tablety INTENZIVNÍ KLOUBNÍ VÝŽIVA a následně i s přípravkem AKUTNÍ POHYBOVÉ POTÍŽE, umožnili a stále prodlužují mému 14-ti letému kříženci NO možnost stále chodit a dostatečně se hýbat i přes všechny prohlubující se potíže způsobené nejen věkem, ale i předchozími úrazy.
U druhého mixu NO podobné velikosti pro změnu pomohl přípravek na srst, který psík dostával sice jen 3měsíce, ale problém byl zažehnám již během prvních 3týdnů podávání.

Díky moc a krásné dny přeji.

Eva M.

 < 1 2 3 .. 7 >