Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Dobrý den.
p.Zwillingová, děkuji vám za dáreček ,což mne velice potěšilo. Toto,už se jen,tak nestává.
Tablety jsem začla dávat mé staré Rotvajlerce, která má problémy s nožkami a velice špatně chodila. Po tabletách na ni pozoruji i když je to krátká doba, že pookřála a má snahu chodit, což předtím stále ležela a nechtělo se jí kvůli bolavým kloubům. Určitě si zase od vás tento přípravek objednám.
Zkoušela jsem i Alavis, ale ten nepomohl a hlavně, musí se brát preventivně a 3 měs a zabírá, až někdy po měsíci léčby a to také jen trochu.
Ještě jednou děkuji. Mějte se pohodově.

S pozdravem

Jitka Skořepová

Dobrý deň,
môj 9 ročný Yorkshire zo dňa na deň začal skákať po troch nožkách .
Veterinárka mi povedala,že má nábeh na artrózu a možno aj časom operácia . Bola som z toho celkom nešťastná ,a tak som skúsila objednať u vás váš prípravok Akutní pohybové potíže . Po troch dňoch sa mu veľmi uľavilo a znovu veselé cupká. Som za to veľmi rada a ďakujem ,že opravdu je v tom taká uzdravovacia sila....

Ivana Jánská a Danik

Dobrý den,
teď jsem si vyzvedla balíček od Vás...
mockrát děkuji za dárek v podobě vitamínů😊. Jste skvělí!!!
Vaše zákaznice M.Grossmanová a Tara  🐶

M. Grossmannová a Tara

Mám 2 pejsky pomeraniany ...fenečka Miley v roce začala přesrsťovat a já nevědela co se děje. Vše se učím.
Koupila jsem jí Váš Biotin Forte a světe div se je to zázrak.. Má teď překrásnou srst .

Andrea Kučerová

Dobrý den.
Mám mnohaleté zkušenosti s vašimi produkty. Díky jim mají naše fenky skvělou kondici, kvalitní srst, bezproblémový pohyb ..., tedy radostný život bez omezení a bolestí. Což je skutečně díky GIOMu, protože jiné preparáty nekupujeme - není důvod. Za což velmi děkuji. I nadále budeme využívat jako prevenci.
Přeji vám všem příjemný den

Alena Uhrová

Dobrý den,
náš skoro 10letý Labrador přestal ze dne na den chodit. Začali mu dělat problémy zadní nohy. Museli jsme ho nosit že schodů a do schodů. Venku se na nohách ani neudržel, tudíž se ani pořádně nevyčůral. Veterinářka nám řekla, že už bohužel bude trpět artrózou. Ihned jsem podle recenzí objednala tabletky akutní pohybové potíže.
Po týdnu užívání náš Denny zase opět chodí, sejde že schodů a venku už krásně běhá 😊 Ač jsem tomu moc nevěřila a zázraky se opravdu dějí 😊Moc vám děkuji a určitě objednám další pokračování 🍀 😊 za mě opravdu účinné. Alespoň mu nějak ulevit od bolesti 😊 Doporučuji na 100% vážně fungují 😊

paní Lenka a labrador

 < 1 2 3 .. 6 >