Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Vážení Zwillingovi,
Na podzim jsme zakoupili v obchodě Váš přípravek Giom akutní pohybové potíže jako prevenci pro naše sibiřské husky,jelikož jsme se začali se smečkou připravovat na extrémní longové závody ve Švédsku.V prosinci absolvovala jedna naše fenečka chirurgický zákrok končetiny a jedna se bohužel zranila,takže vypadly z tréninku a úplně jsme nevěděli,zda se zvládnou vrátit zpět do kondice. Díky Vašemu přípravku byly obě schopné se rychle vrátit na tréninky i závody a vše v pohodě uběhnout. Odměnou byly odjeté 3 longové závody na sněhu ve Švédsku,s medailovým umístěním 2x 3.místo,1x 4.místo ale hlavně ve zdraví a na pohodu celé smečky. Za tréninkovou sezónu,od září do dubna naběhaji cca 2- 3tis. km a je zapotřebí o naše psí sportovce kvalitně pečovat,což dozhodně díky Vašim přípravkům je.

Moc děkuje závodní a sportovní tým Nordictass, Zetkovi
www.nordictass.cz

Zetkovi

Dobrý den
chtěla bych moc poděkovat firmě Giom za velmi hezký srdečný přístup a za léky pro mého stařičkého pejska Ričíka bude mu 15 let a už má velké potíže s klouby a chůzí a neskutečně mu pomáhají Akutni a intenzívní kloubní výživa vaší rodinné firmy ..bez vás to prostě už nejde.
Mooc děkujeme

Ričík a já

Dobrý den.
Velice děkuji za rychlé dodání a dárečky navíc.

pan Hraňo

Dobrý den.
Děkuji za bleskové dodání kloubní výživy a dárečky navíc. Na potkání vaši Intenzivní kloubní výživu vřele doporučuji. Mému 10letému zlatému retrívrovi moc pomáhá a můžeme zase chodit na delší procházky.
S pozdravem a přáním všeho dobrého

Lída Augustinová a Dexter

Dobrý den.
Právě mi byl doručen balíček.
Moc děkuji za milý dárek zdarma. To je velice milé.
Jen bych Vám chtěla poděkovat. A nejen za to, ale i za našeho Baka, kterému se opravdu po vašich lécích před rokem ulevilo a od té doby se cítí opravdu dobře. I veterinář byl velice překvapen, jak brzo došlo k úlevě a pak následně se vše zlepšilo.
Děkuji moc a nadále budu vaším zákazníkem.

Alice Jechová a Bak

1 2 .. 10 >