Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Dobry den,
chtela bych vam podekovat za rychle vyrizeni objednavky a za darky k ni pribalene.
Vas vyrobek je opravdu uciny a naseme 8 letemu Badymu moc pomaha. Jeste jednou diky

Sona Tylova a Badik

Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za Vaši produkty a také za rychlé vyřízení objednávky.
Objednávala jsem u vás opakovaně ,a musím hodnotit vase výrobky za velmi účinné. Diky vaším výrobkům akutní pohybové potíže a intenzivní kloubní výživa nás skoro 13 letý čtyřnohý kamarád a člen rodiny se znovu postavil na nohy. Velmi všem doporučuji vaše produkty. Moc děkuji za dáreček který jste spolu z objednávkou poslali pro našeho pejska.
S čistým svědomím vás vřele doporučuji, proto že vaší výrobky jsou opravdu účinné.
Přeji hezký den

Šťastná

Veliké poděkování patří Vám. Felixíkovi skvěle pomáhají vaše preparáty na klouby. Ráda podávám i na srst a na posílení imunity.
Známe Vás s manželem osobně a děkujeme, že jste velice laskavý, ochotný a empatičtí lidé.

manželé Horváthovi

Dobrý den,
Chtěla bych vám poděkovat za kloubní výživu - akutní pohybové potíže pro mou fenku jezevčíka. Po měsíci užívání se z pejska v depresi, pro kterého bylo venčení za trest, stal závodník.
Opět jsem to já kdo vlaje za vodítkem a musí ji nutit zpomalit.
Děkuji za tento zázrak.
S pozdravem,

Petra Drastichová

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za rychlé vyřízení naší objednávky (akutní pohybové obtíže a kloubní výživa), ale i za milý dáreček v podobě vitamínů pro našeho pejska...:-)
Děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků

Fučíková Eva

Chtěli bychom poděkovat za super rychlé vyřízení a dodání opakované objednávky pro Hugouška, který má artrózu v loktech.
Máme vyřídit i pochvalu od jeho ortopeda MVDr. Duchka za vaše přípravky pro Akutní pohybové potíže a Intenzivní kloubní výživu.

paní Kretschmanová a Hugoušek

1 2 .. 7 >