Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Chcem sa Vám poďakovať  za promntné vybavenie objednávky a darček v podobe tabliet navyše :))

Veronika Bošanská

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za superrychlé vyřízení objednávky multivitamínu a za milý dáreček.
Vaše tablety mi doporučila veterinářka, po operaci sleziny mé kangalky. Jsou to skoro dva roky a jsem přesvědčena, že multivitamín giom ji pomáhá a vrátil ji sílu do života.
Přeji hodně spokojených klientů.

Jolana Šmídtová

Dobrý den.
Chtěla bych Vám poděkovat za vždy opravdu rychlé dodání zásilek.
Troufla bych si říct, že Vaše tablety INTENZIVNÍ KLOUBNÍ VÝŽIVA a následně i s přípravkem AKUTNÍ POHYBOVÉ POTÍŽE, umožnili a stále prodlužují mému 14-ti letému kříženci NO možnost stále chodit a dostatečně se hýbat i přes všechny prohlubující se potíže způsobené nejen věkem, ale i předchozími úrazy.
U druhého mixu NO podobné velikosti pro změnu pomohl přípravek na srst, který psík dostával sice jen 3měsíce, ale problém byl zažehnám již během prvních 3týdnů podávání.

Díky moc a krásné dny přeji.

Eva M.

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za expresní dodání tabletek na klouby pro mého pejska retrívra /přišly pouhý den po objednání/.
Věřím, že stejně jako multivit. tab. od vás, tak i tyto mu na jeho zadní nožky pomohou a ještě tu bude se mnou pobíhat.

Velmi děkujeme a přejeme krásný den
Vaše věrná zákaznice a její pejsek dědeček z Příbrami :-)

Eva Růžičková

Poděkování za skvělý obchůdek

Zdravím Vás všechny moc,
vím, že jste rodinná firma, tak si dovoluji Vám napsat e-mail, jak jsem s Vámi moc spokojená, pes po vašich tabletách běhá jako zamlada a děkuje Vám za dáreček v podobě vitamínů, které taky nejsou levné a já za dáreček pro mě, udělali jste mi velikou radost, objednávám u Vás už potřetí a nedám na Vás dopustit.

Tímto přeji hodně spokojených zákazníků i psích mazlíčků a dodatečně Vám přeji vše nejlepší v Novém roce a hlavně hodně zdravíčka,
s pozdravem

Majka Trčková

Dobrý den.
p.Zwillingová, děkuji vám za dáreček ,což mne velice potěšilo. Toto,už se jen,tak nestává.
Tablety jsem začla dávat mé staré Rotvajlerce, která má problémy s nožkami a velice špatně chodila. Po tabletách na ni pozoruji i když je to krátká doba, že pookřála a má snahu chodit, což předtím stále ležela a nechtělo se jí kvůli bolavým kloubům. Určitě si zase od vás tento přípravek objednám.
Zkoušela jsem i Alavis, ale ten nepomohl a hlavně, musí se brát preventivně a 3 měs a zabírá, až někdy po měsíci léčby a to také jen trochu.
Ještě jednou děkuji. Mějte se pohodově.

S pozdravem

Jitka Skořepová

1 2 .. 5 >