Hodnocení

Jsme velmi rádi, že nám naši zákazníci zasílají tyto hodnocení a můžou se tak s Vámi podělit o svoje zkušenosti s našimi výrobky.

Pokud nám chcete zaslat hodnocení a Vaši zkušenost s našimi výrobky, můžete toto hodnocení zaslat na náš email: giom@giom.cz
Můžete přiložit také fotografie Vašeho pejska, které přidáme k Vašemu hodnocení.


 

Zdravím všechny v Giomu a opět musím poděkovat za velmi rychlé doručení, což zrovna v dnešní nesnadné době velmi potěší. Zároveň opět musím poděkovat za dáreček pro mého parťáka v podobě vitamínů a za rychlé zodpovězení dotazů, když jsme Giom teprve začínali užívat Giom kupuji opakovaně a musím zaklepat – opravdu funguje. Sorbíkovi bude letos 13 let a už potřebuje nějaký ten doplněk stravy, který podpoří zdravíčko. Na Giom jsme najeli, když začali potíže se zadními nohami. Nakoupila jsem přípravek pro akutní potíže a intenzivní kloubní výživu. Velice rychle byl znát účinek. Takže za nás mohu přípravky opravdu doporučit. Hodně zdraví a spokojených zákazníků. Lenka a Sorbi

Lenka a Sorbi

Dobrý den paní Zwillingová,
zhruba před měsícem a půl jsem se na Vás obrátila s prosbou o radu při řešení problému se srstí u naší fenky hovawarta, kterou máme od paní Ondrouškové. Doporučila jste mi přípravek Biotin Forte na srst, zakoupila jsem si balení 60 tablet.
Chtěla jsem Vám tímto poděkovat, přípravek nám opravdu moc pomohl a srst má naše Ebony zase krásnou a v lesku.
Přeju Vám krásné Vánoce plné klidu a pohody a do nadcházejícího roku mnoho štěstí, zdraví a úspěchů.
S pozdravem Domčíková

Věra Domčíková a Ebony

Největší spokojenost s odebranými výrobky pro našeho čtyřnohého středoasiata. Zhruba v 6ti měsících problémy s růstem kostí, kdy strašně rychle vyrostl.
Po konzultaci s Katkou podány doplňky giom ( Kalcium + Intenzivní kloubní výživa ), které úžasně zabraly. Byla to výborná volba oslovit tuto firmu. Mohu jen doporučit. Výborná spolupráce a profesionalita.
Jarmila Chylková

Jarmila Chylková

Zdravím, 
musím Vám napsat, že jsem moc spokojená s objednávkou, její cenou za toto mega balení, její rychlostí doručení a chtěla bych zároveň poděkovat za dáreček, který moc potěšil jak mě, tak i pejska, určitě Vás budu doporučovat ostatním zájemcům a zůstanu Vaším zákazníkem i nadále,
s přáním pěkného dne Trčková...

Majka Trčková

Dobrý den,
já i naše Letty Vám chceme poděkovat za krásný dárek k objednavce 4907. Děkujeme.
S pozdravem, Plačková

Eva Plačková a Letty

Dobrý den,

s výrobky Giom jsme naprosto spokojeni. Naši pejsci dostávají Multivitamín a Chondro L-karnitin, také máme doma připravenou Intenzivní kloubní výživu pro případ potřeby. Přikládám fotky naší smečky a fotku štěňátek vrhu „C“.

Barbora Novotná za CHS Polar Beauty

 < 1 .. 6 7 8 >