GIOM Akutní pohybové potíže 60 tablet + 25 % zdarma

GIOM Akutní pohybové potíže 60 tablet + 25 % zdarma
395 
skladem
+ -
 • Velmi účinný český výrobek při kulhání či jiných potížích s pohybem.
  Zkušenosti našich zákazníků si můžete přečíst na této stránce.
 • Vysoký obsah MSM v čisté formě, Boswellie a Vitamínu C
 • Vhodné podávat při artróze kloubů a také při jiných zánětlivých onemocněních.
 • Zlepšuje pohyblivost kloubů u starších psů.

Chcete se na cokoliv zeptat nebo poradit? Kontaktujte nás.

GIOM Akutní pohybové potíže 60 tablet + 25 % zdarma

Výrobek obsahuje vysoký obsah přírodní látky MSM, která má blahodárný vliv na bolestivost a pohyblivost kloubů.
Při zánětlivých onemocněních kloubů se příznivě uplatňuje extrakt z kůry stromů Boswellia serrata.

Pro regeneraci svalů, zpevnění vazů a šlach.
Zlepšuje pohyblivost kloubů u starších psů.

Podávejte:

 • při artróze kloubů a také při jiných zánětlivých onemocněních,
 • při kulhání či jiných potížích s pohybem,
 • při náhlém či déletrvajícím kulhání a při jiných bolestech pohybového aparátu,
 • při luxaci a subluxaci pately.

Podávejte samostatně nebo současně s výrobkem GIOM Intenzivní kloubní výživa, kterou následně pokračujte.

Český výrobek pro psy a kočky bez obsahu umělých barviv a konzervantů.

Obsah v 1 kg

MSM 99,97% 940 000 mg
Boswellia serrata 20 000 mg
Vitamín C 20 000 mg

Hmotnost balení 60 tablet je 66 g.

Váha do 10 kg - 1/2 tbl. denně
10 - 20 kg - 1 tbl. denně
20 - 40 kg - 2 tbl. denně
nad 40 kg - 3 tbl. denně

Minimální doporučená doba podávání je 1 měsíc.
Při větších potížích a u starších psů je možné podávat dlouhodobě.

Při hmotnosti psa do 10 kg vystačí balení 60 tablet na 4 měsíce.
Při hmotnosti psa 10 až 20 kg vystačí balení 60 tablet na 2 měsíce.

Dobrý den,
musím uznat, že Giom opravdu pomohl. Naše Yorkshirka měla problémy s pohybem, že sotva vyšla schody, odlehčovala si na zadní nohy, kulhala. Po použití Giomu (cca10-14 dní) byla již znát změna. Teď po měsíčním užívání chodí, běhá a i skáče bez problémů. Nevím, co do těch tablet firma dává 🙈 ale fakt to funguje - podáváme Giom akutní pohybové potíže.
Takže fy Giom a jejich vitamínům, děkuji.

S pozdravem

Fejtek Ladislav

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé dodání Vašich skvělých produktů a krásný dárek k tomu.
Mám sedmiletou fenu NO, které po těžkém porodu a následném císaři vyhřezly ploténky na páteři. Vaše přípravky “akutní pohybové potíže” a následně “intenzivní kloubní výživa” nám vždy moc pomohly. Dáváme je 2x ročně a určitě u nich zůstaneme.

Přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků
D. & Irra

D. & Irra

Vážení Zwillingovi,
Na podzim jsme zakoupili v obchodě Váš přípravek Giom akutní pohybové potíže jako prevenci pro naše sibiřské husky,jelikož jsme se začali se smečkou připravovat na extrémní longové závody ve Švédsku.V prosinci absolvovala jedna naše fenečka chirurgický zákrok končetiny a jedna se bohužel zranila,takže vypadly z tréninku a úplně jsme nevěděli,zda se zvládnou vrátit zpět do kondice. Díky Vašemu přípravku byly obě schopné se rychle vrátit na tréninky i závody a vše v pohodě uběhnout. Odměnou byly odjeté 3 longové závody na sněhu ve Švédsku,s medailovým umístěním 2x 3.místo,1x 4.místo ale hlavně ve zdraví a na pohodu celé smečky. Za tréninkovou sezónu,od září do dubna naběhaji cca 2- 3tis. km a je zapotřebí o naše psí sportovce kvalitně pečovat,což dozhodně díky Vašim přípravkům je.

Moc děkuje závodní a sportovní tým Nordictass, Zetkovi
www.nordictass.cz

Zetkovi

Dobrý den
chtěla bych moc poděkovat firmě Giom za velmi hezký srdečný přístup a za léky pro mého stařičkého pejska Ričíka bude mu 15 let a už má velké potíže s klouby a chůzí a neskutečně mu pomáhají Akutni a intenzívní kloubní výživa vaší rodinné firmy ..bez vás to prostě už nejde.
Mooc děkujeme

Ričík a já

PRO VSECHNY CHOVATELE!!! FY.GIOM si zaslouží vaši obrovskou pozornost.
Nejen,že opravdu DNES OBJEDNATE A ZITRA MATE,ale HLAVNE vyrobky-tbl. Pomáhají(nejen zvířátkům😃).
Moje 16ti letá Chita-nemec.ovcak-Henny stihlous- už nemohla chodit,po nasazení a pravidelnému podávání tbl Akut.pohyb.potize,se dokáže projít a když se naštve i sprintuje(kousek a chvíli).
No a já,jsem to samé🤣🤣.

Moc všem děkuji a přeji jen to nej nejlepší.

Iva a Chita

Krásný dobrý den,
mému psovi byla minulý rok zjištěna dysplazie loketních kloubů a také těch kyčelních. Po čase začal dost viditelně kulhat na pravou přední nohu. Stav se jen zhoršoval, vyzkoušeli jsme všechny dostupné produkty na tyto obtíže, které jsou na trhu, bohužel nic nezabralo. Pak jsem objevila Vaše produkty a tomu, co se začalo do týdne dít, jsem nemohla ani uvěřit. Kulhání skoro vymizelo, schody mému psovi již nedělají problém, rád se znovu proběhne za balonkem a díky Vám opět žije svůj psí život tak, jak se patří. Děkuji, děkuji, děkuji! ❤️ Zůstávám věrnou zákaznicí a doporučuji Vaše produkty všude, kde můžu. V příloze zasílám fotku mého čtyřletého miláčka a do budoucna Vám přeji, ať firma jen roste a zákazníků jen přibývá.

S pozdravem

Michaela a Hádes

Dobrý den,
dnes jsem si vyzvedla objednávku pro naší 7 letou psí holčičku (Giom akut.pohyb.potíže, Giom int.kloubní výživa a Giom vitamín C).
Byla jsem opravdu velmi mile překvapena z dárků od Vás, v podobě dalšího balení vitamínu C a bločku na psaní - moc děkuji. Po přečtení recenzí i na jiných stránkách, než jen na Vašich jsem opravdu ráda, že jsem zvolila Vaší firmu a zakoupila Vaše produkty.
Fandím Vám a přeji spousty dalších spokojených pánečků a jejich 4 nohých miláčků.

S pozdravem

Michaela a Nora

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat nejen za rychlost, s jakou Vaše doplňky stravy pro mé miláčky přišly, ale také za opravdu kvalitní výrobky, které vyrábíte. Objednávám opakovaně. Dárek v podobě multivitamínů mne moc potěšil a teď na zimu je to „ jako když najdeme“.
Mám 7-mi měsíčního hovawarta, kterému podávám intenzivní kloubní výživu v prášku a 11-ti letého zlatého retrievera, který dostává momentálně tablety na akutní kloubní potíže ( ráno) a večer dostává také intenzivní kloubní výživu.
Oba psi velmi dobře prospívají, retriever vzhledem k věku již hůře vstával a po procházkách někdy kulhal, spíše polehával. Hybnost se mu vrátila, je vidět velké zlepšení po všech stránkách a také se mu vrátila zvědavost, hravost a zase zájem být u všeho dění.
Jsem moc ráda, určitě zkvalitňujete mým pejskům život.

S pozdravem

Lucie Svojanovská

Dobrý den,
musím Vám poděkovat jménem mého psa a samozřejmě tímto děkuji zároveň i já, jeho majitelka. Vlastním pejska plemene dlouhosrstá kolie, kterému bude v prosinci 10.let a začala ho trápit artróza. Artrózu má potvrzenou i RTG snímky. Bylo vidět na první pohled, že má bolesti. Oba loketní klouby na předních nohou mi vytáčel do stran. Přitom je to pes, který má vyšetření DKK A/A a DLK 0/0. S Garrym jsem trpěla i já. Nechtělo se mu chodit ani ven, klus byl nemyslitelný, spíš se ploužil. Snažila jsem se mu pomoci a ulevit mu. Podávala jsem mu léčiva určená na tyto problémy, ale bohužel jsem neviděla žádný valný účinek a kýžený efekt se stále nedistavoval. Začala jsem pátrat celé dny po internetu a hledala něco, co by jsem mohla vyzkoušet. Narazila jsem na Gioma, pročetla složení, pročetla recenze a rozhodla jsem se, že ho vyzkouším.

Zavolala jsem do firmy, kde se mi dostalo milého přístupu, rady i vysvětlení a objednala jsem hned dva přípravky: GIOM akutní pohybové potíže a GIOM intenzivní kloubní výživa. Nasadila jsem ho dle rady. První dva týdny GIOM akutní pohybové potíže a musím přiznat, že jsem si připadala jako blázen, jestli si něco nepředstavuji, když jsem na druhý den viděla, že chodí lépe. Ano, již na druhý den!!! Potvrdili mi to i lidé, kteří Garryho znají. Říkali mi...., dnes jde lépe,... jééé, on chodí lépe. Byla jsem šťastná, že to vidí i jiní.

GIOM jsem začala podávat 12.8.2022, v současné době podávám tabletku GIOM akutní pohybové potíže a tabletku GIOM akutní kloubní výživa. Oba loketní klouby u Garryho jsou opět srovnané, nekulhá, elegantně, tak jak to umí kolie si zakluše, nechá se vyprovokovat ke hře a je vidět, že se mu rozhodně ulevilo. Těší mne, že to nevidím pouze já, ale i to, že to vidí jiní lidé, kteří Garryho potkávají a mazlí se s ním. Pokud jste dočetli až sem, děkuji, děkuji, děkuji!!! Strašně moc děkuji za Garryho, vstřícnost, pomoc, ochotu a hlavně za GIOMa..

S chovatelským pozdram a přáním spousty spokojených majitelů a pejsků zůstává

Iveta Bartošová & Garry Black Fredina Agi

Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za Vaši produkty a také za rychlé vyřízení objednávky.
Objednávala jsem u vás opakovaně ,a musím hodnotit vase výrobky za velmi účinné. Diky vaším výrobkům akutní pohybové potíže a intenzivní kloubní výživa nás skoro 13 letý čtyřnohý kamarád a člen rodiny se znovu postavil na nohy. Velmi všem doporučuji vaše produkty. Moc děkuji za dáreček který jste spolu z objednávkou poslali pro našeho pejska.
S čistým svědomím vás vřele doporučuji, proto že vaší výrobky jsou opravdu účinné.
Přeji hezký den

Šťastná

Dobrý den,
Chtěla bych vám poděkovat za kloubní výživu - akutní pohybové potíže pro mou fenku jezevčíka. Po měsíci užívání se z pejska v depresi, pro kterého bylo venčení za trest, stal závodník.
Opět jsem to já kdo vlaje za vodítkem a musí ji nutit zpomalit.
Děkuji za tento zázrak.
S pozdravem,

Petra Drastichová

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za rychlé vyřízení naší objednávky (akutní pohybové obtíže a kloubní výživa), ale i za milý dáreček v podobě vitamínů pro našeho pejska...:-)
Děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků

Fučíková Eva

Chtěli bychom poděkovat za super rychlé vyřízení a dodání opakované objednávky pro Hugouška, který má artrózu v loktech.
Máme vyřídit i pochvalu od jeho ortopeda MVDr. Duchka za vaše přípravky pro Akutní pohybové potíže a Intenzivní kloubní výživu.

paní Kretschmanová a Hugoušek

Dobrý den,
děkuji za rychlé dodání Vašich výrobků - intenzivní kloubní výživa a akutní pohybové potíže, které udržují mého labradořího kluka Maxe i ve 13 letech pohyblivého a dobře naladěného i přes potíže s nožičkama. Potěšil také dárek v podobě vitamínů, které určitě vhodně podpoří imunitu psího seniora.
Hodně úspěchů přejí 

Dana a Maxík z Boskovic

Dobrý den.
Chtěla bych Vám poděkovat za vždy opravdu rychlé dodání zásilek.
Troufla bych si říct, že Vaše tablety INTENZIVNÍ KLOUBNÍ VÝŽIVA a následně i s přípravkem AKUTNÍ POHYBOVÉ POTÍŽE, umožnili a stále prodlužují mému 14-ti letému kříženci NO možnost stále chodit a dostatečně se hýbat i přes všechny prohlubující se potíže způsobené nejen věkem, ale i předchozími úrazy.
U druhého mixu NO podobné velikosti pro změnu pomohl přípravek na srst, který psík dostával sice jen 3měsíce, ale problém byl zažehnám již během prvních 3týdnů podávání.

Díky moc a krásné dny přeji.

Eva M.

Dobrý den,
náš skoro 10letý Labrador přestal ze dne na den chodit. Začali mu dělat problémy zadní nohy. Museli jsme ho nosit že schodů a do schodů. Venku se na nohách ani neudržel, tudíž se ani pořádně nevyčůral. Veterinářka nám řekla, že už bohužel bude trpět artrózou. Ihned jsem podle recenzí objednala tabletky akutní pohybové potíže.
Po týdnu užívání náš Denny zase opět chodí, sejde že schodů a venku už krásně běhá 😊 Ač jsem tomu moc nevěřila a zázraky se opravdu dějí 😊Moc vám děkuji a určitě objednám další pokračování 🍀 😊 za mě opravdu účinné. Alespoň mu nějak ulevit od bolesti 😊 Doporučuji na 100% vážně fungují 😊

paní Lenka a labrador

Další hodnocení od našich zákazníků

Zákazníci si také zakoupili